Milleks on vajalikud kütuselisandid?

Autode mootorite ning küttesüsteemide korrashoidmiseks on võimalik kasutada erinevaid küttelisandeid, mis annavad mootorile pikema eluea ning kokkuhoiu kütusekulult ning mootoriremondilt. Selgitame, milliseid erinevaid lisandeid võimalik kasutada on.

Ennetavad lisandid, on mõeldud selleks, et ennetada kahjulike setete teket küttesüsteemis. Kasutades regulaarselt ennetavaid kütuselisandeid on võimalik hoida kütusesüsteem puhtana, mis omakorda parendab mootori tööefektiivsust ning vähendab kütusekulu ja heitgaaside hulka.

Kui on vajalik eemaldada kütusesüsteemist juba sinna kogunenud kahjulikud setted, tuleks kasutada puhastavaid lisandeid. Antud lisandid puhastavad mootori ja tagavad selle korrasoleku.

Kolmandat sorti lisandid on külmakindlad lisandid ning nagu ka nimi ütleb, kasutatakse neid ennetamaks kütuse hangumist ja eemaldamaks vett kütusesüsteemist. Külm võib olla mootorile võrdlemisi kahjustusitekitav. Selleks soovitatakse Eesti talvedel ka selliseid lisandeid kasutada. Muidugi on Eestis müüdav autokütus samuti talvele sobilik.

Euroopa Auto soovitab lisandite kasutamise kohta küsida oma auto hooldusfirmalt või pöördudes meie poole kirjutades meilile info@euroopaauto.ee.

Pikka iga meie kallite autode mootoritele soovib Euroopa Auto.

Vanemad postitused
Jälgi meid
  • Facebook Basic Square