4 nõuannet auto liisimiseks

Enamus inimesi tänapäeval kasutavad uue auto soetamiseks pankade poolt pakutud liisingusse võtmise võimalust. See annab võimaluse soetada parem auto ja seda kiiremini endale võimaldada. Autot liisides tuleks läbi käia mõned punktid:

Tee selgeks liisingu tähendus. Uuri pankade kodulehtedelt ning tuttavatelt erinevaid materjale liisingu kohta. Liisingus on küllalt palju erinevaid nüansse, mis võivad jääda segaseks, kuid igal juhul tuleb need endale selgeks teha.

Hinda oma laenuvõimet. Arvuta kokku oma igakuised sissetulekud ning väljaminekud. Sissetulekutest lahuta kohustused ja saadud tulemusest maksimaalselt 1/3 võib kuluda liisingule. Kindla ning õige tulemuse saamiseks on soovitatav kasutada pankade kodulehtedel olevaid kalkulaatoreid.

Pöördu liisingufirmasse. Ära jää ootame, et automüüja sinu eest kõikidesse pankadesse taotlused saadab. Võib juhtuda, et müüjatel on väljakujunenud partnerid, kelle pakkumist soovitatakse. Antud pakkumine ei pruugi olla turu parim.

Võrdle pakkumisi. Võrdle erinevaid liisingupakkumisi. Pööra tähelepanu intressi suurusele, lepingutasudele, sissemaksu suurusele, graafiku pikkusele ja kindlustuse maksumusele. Tee tasakaalukas otsus, mis tähendab sinu jaoks rahalist võitu.

Euroopa auto tiimis on professionaalsed nõustajad, kes aitavad valida Sulle sobivat liisingut.

Vanemad postitused
Jälgi meid
  • Facebook Basic Square