1/10/2019

Head Euroopa Auto sõbrad!

Meil on teile häid uudiseid, sest alustasime uue teenuse pakkumisega. Nimelt anname me rendile autosid, et pakkuda veel paremat teenust oma klientidele.

Paljud inimesed tänapäeval ei soovi autoga seonduvate väljakutsete ja probleemidega rinda pi...

1/1/2019

Nii mõnedki autojuhid soovivad sõita säästlikult ning paljudel on selleks omad nipid, kuidas hoida kokku raha ja pikendada sõiduvahendi eluiga. Jagame enda lugejatele mõned juhtnöörid, kuidas säästa enda autot kui ka raha.

Rahulik kiirendamine

Juhtides sõidukit, tuleks s...

1/12/2018

Autode mootorite ning küttesüsteemide korrashoidmiseks on võimalik kasutada erinevaid küttelisandeid, mis annavad mootorile pikema eluea ning kokkuhoiu kütusekulult ning mootoriremondilt. Selgitame, milliseid erinevaid lisandeid võimalik kasutada on.

Ennetavad lisandid,...

1/11/2018

Krõbedate miinuskraadide saabumisel on alati paljud autoomanikud hädas oma auto tööle saamisega ning sellega, et auto oleks sõidukõlbulik ja hästi hooldatud. Kui on võimalik, siis tuleks autot hoida soojas garaažis ning enamus mured on sellega pühitud. Kui aga sellist...

1/10/2018

Talve saabudes seisavad auto omanikud alati küsimuse eest, et kas eelistada naastrehve või sõita sel libedal ning lumisel ajal hoopis lamellrehvidega. Ühest ja selget vastust ei ole, aga toome siin kohal välja mõlemate rehvide plussid ja miinused.

Naastrehvi plussid:

  • ...

1/9/2018

Hooliv ja kaitsev suhtumine oma sõiduvahendisse tagab Sulle pikaks ajaks heas sõidukorras auto. Korrapärane hooldus ning õigeaegne remont vähendab auto kulumisest tingitud rikete tekkimise ohtu.

Kõik peamised hooldus- ja remonttööd tehakse autoesinduses või endale sobiv...

1/7/2018

Enamus inimesi tänapäeval kasutavad uue auto soetamiseks pankade poolt pakutud liisingusse võtmise võimalust. See annab võimaluse soetada parem auto ja seda kiiremini endale võimaldada. Autot liisides tuleks läbi käia mõned punktid:

Tee selgeks liisingu tähendus. Uuri...

1/5/2018

Liiklusõnnetused on paratamatud ja õnnetusi juhtub igapäevaselt. Kui aga õnnetus juhtub, ei teata enamasti, kuidas käituda. Selleks oleme koostanud alljärgnevad punktid, mis tuleks meelde jätta, et juhtunud olukorda kiiremini ja lihtsamalt lahendada.

• Avariijärgselt on...

1/4/2018

Talv ja libe aeg on lõppemas ning talverehvid tuleb välja vahetada suverehvide vastu. Enne talve tuli valida kas lamell- või naastrehvide vahel. Suverehvide valik tundub lihtsam. Kas ikka tegelikult on?


Öeldakse, et autot ja teed seovad vaid 4 labakäe suurust rehvipind...

1/3/2018

Autot välja vahetama asudes peaks kõigepealt endalt küsima, kas tingimata on vaja osta uut autot. Uus auto Eesti esindusest on kindlasti kallim ja auto väärtus langeb hetkega umbes viisteist protsenti, kui sõita sellega pärast ostu esindusest välja. Hinnalangus on auto...

Please reload

Vanemad postitused
Please reload

Jälgi meid
  • Facebook Basic Square

Võta ühendust

AITAME LEIDA SINU UNISTUSTE AUTO

Tallinn, Eesti

+372 56 15 25 08

  • Facebook Social Icon

© 2016 Euroopa Auto